Web Tasarım

Web Tasarım

Teknolojik gelişmelere bakıldığında son yıllarda firmaların müşteri portföyünü genişletmek ve iş hacmini genişletebilmek için müşterileriyle sürekli diyalog halinde olmaları ve sektörel anlamda ön plana çıkabilmeleri için interneti etkin kullanmaları gerekliliği ilk göze çarpan faktördür.

Gerek müşterilerinize güven sağlamak gerekse kalitenizi yansıtmak adına internet üzerinden ulaşılabilir olmak birçok araştırmada da müşteriler tarafından tercih sebebi olmaktadır. İşletmenizi internet ortamına taşıyarak iş hacminizi kaliteli ve planlanabilir gelişim süreçleri içerisinde izleyebilme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Başarılı, doğru strateji ve sadelik ile hazırlanmış bir web sitesi ait olduğu firmaya birçok iş noktası sağlamaktadır. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, iyi hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak, arama motorlarında iyi bir yer edinilmesiyle birlikte potansiyel müşterileri geliştirmek için en iyi pazarlama ve reklam kanalıdır.

Kendi işleyişinizi yansıtabilir ve iş hacminizi arttırabilecek yapıda bir web sitesine sahip olmak için MCKARE’nin uzman kadrosu ile irtibata geçerek size özgün web çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

MCKARE web çözümlerinde Asp.Net platformu ve C# dili ile dinamik web siteleri üretmektedir.

Kullandığımız yazılımlarda HTML5, CSS3, Entity Framework, MVC Razor gibi teknolojiler kullanılmaktadır. Oluşturduğumuz web sitelerinde geliştirdiğimiz özel yönetim panelleri, web sitenizin içeriğini kolayca düzenlemenize olanak sağlamaktadır.